Visit our exhibition hall to see and get hands-on with our formwork and scaffolding systems

PERI Latvija

Zīmolu PERI, 1969. gadā, mazā pilsētiņā Weissenhorn, nodibināja Artur un Christl Schwörer.

Jau 50 gadus PERI ir uzticams un kompetents partneris celtniecības uzņēmumiem visā pasaulē, nodrošinot efektīvi pielietojamus veidņu un sastatņu risinājumus, vispusīgu inženiertehnisko atbalstu un augstvērtīgu servisu.

Šobrīd mēs nodarbinām ap 9500 cilvēku un strādājam ar vairāk nekā 60 meitasuzņēmumiem, un, vairāk nekā 120 loģistikas centriem visā pasaulē. Joprojām piederam dibinātāju ģimenei, mēs lepojamies ar savu mantojumu un esam apņēmušies veidot ilgtermiņa attiecības ar saviem klientiem.

PERI apkalpo savus klientus visā pasaulē ar inovatīvu sistēmu aprīkojumu un plašu pakalpojumu klāstu, kas saistīts ar veidņu un sastatņu tehnoloģijām.

Mūsu mērķis ir padarīt būvniecību efektīvāku, ātrāku un drošāku, izmantojot mūsu produktus un pakalpojumus.

PERI visā pasaulē

Mūsu eksperti aktīvi apkalpo mūsu klientus gandrīz visās pasaules valstīs. 

  • Darbinieku skaits
  • Uzņēmuma apgrozījums

Mēs apņemamies nodrošināt ilgtspējību

Ilgtspējības jautājumam ir nozīmīga vieta mūsu biznesa procesos. Produktu izstrāde jau tagad ir vērsta uz labāko un ekonomiskāko materiālu izmantošanu.

Jaunas tehnoloģijas un efektīvi ražošanas procesi nodrošina PERI sistēmas labāko iekārtu kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku, kas, savukārt, pozitīvi ietekmē resursu patēriņu. Piegādes un būvlaukuma loģistika ir optimizēta arī attiecībā uz piegādes apjomiem un transportēšanas maršrutiem.

From wood shavings power and heat are generated in the power plant which contributes a significant part of the used energy mix at the production facilities.