You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI – ģimenes uzņēmums ar izpratni par savu identitāti

Mēs padarām būvniecību efektīvāku, ātrāku un drošāku. Mūsu virzītājspēks ir labākā servisa kvalitāte, kuru piedāvājam ik dienu mūsu klientiem. Mēs esam moderns ģimenes uzņēmums ar īpašu korporatīvo kultūru, mēs esam sastatņu un veidņu sistēmu tirgus līderis.

Mēs par to esam lepni. Mūsu unikālā kultūra ir mūsu komerciālo panākumu atslēga.

Šādus panākumus esam guvuši, pateicoties mūsu cilvēku izcilajam sniegumam. Un šis sniegums ir balstīts uz savstarpēju uzticēšanos un cieņu pret katru indivīdu.

Mēs tiecamies uz  peļņu nesošu izaugsmi visā pasaulē. Mūsu mērķis ir komerciāls panākums. Mūsu kopīgās idejas un attieksme ir balstīta pamatvērtībās, kuras noteica Artūrs un Kristla Švoreri 1969.gadā, kad tika dibināts uzņēmums.

Gadiem ejot, ir izveidojusies skaidra uzņēmuma identitāte. Mēs, Švoreru ģimene, konsultatīvā kolēģija un grupas menedžmenta komanda, vēlamies, lai Jūs esat pazīstami ar mūsu identitātes nostādnēm.

Panākumi nekad nav bijuši pašsaprotami; dienu no dienas panākumi ir jāgūst. Pateicoties mūsu vērtībām, veiksmes faktoriem un skaidrai stratēģijai, mēs turpinām rakstīt veiksmes stāstu, ar nosaukumu PERI.

Uz ko mēs tiecamies: Mūsu vīzija

Mēs tiecamies būt vadošais partneris visiem veidņu sistēmu un sastaņu pielietojumiem - visā pasaulē.

Ko mēs atbalstām: Mūsu misija

Mēs padarām būvniecību efektīvāku, ātrāku un drošāku.
Vislabākā servisa nodrošināšana mūsu klientiem, ir tas, kas vada mūs katru dienu.

Kas mūs vada: Mūsu vērtības

PERI panākumi ir balstīti uz spēcīgām vērtībām.  Tas bija Artūra Švorera un viņa komandas uzņēmīgums, kas palīdzēja iegūt pirmos lielos sadarbības līgumus. PERI komandas uzticamība bija noteicoša, lai pēc pirmajiem sadarbības projektiem, mūsu klienti palīdzētu mums iegūt jaunus klientus un jaunus izaicinošus projektus. Būt brīvam no aizspriedumiem, būt atvērtam - tās ir vērtības, kas palīdzējušas mums mācīties vienam no otra un augt starptautiski. Un aizrautība liek mums censties atrast vislabāko risinājumu.

Šīs vērtības vadīs mūs arī turpmāk, jo tās ir gan mūsu uzdevums, gan mūsu pārliecība. Katrs PERI darbinieks, ikdienā dzīvojot ar šīm vērtībām, sekmē uzņēmuma panākumus, tādējādi iemācot arī jaunos kolēģus pieņemt šīs vērtības un darboties pēc tām.

Četri termini apraksta katru no mūsu četrām vērtībām detalizētāk. Tie precizē, ko mēs domājam, un attiecīgajā kombinācijā, apraksta mūsu ikdienas mijiedarbību uzņēmumā PERI.

Uzņēmīgs

Līdzdarbīgs
Drosmīgs
Uz veiksmi orientēts
Atbildīgs

Uzticams

Taisnīgs
Centīgs
Autentisks
Godīgs

Brīvs no aizspriedumiem

Uzmanīgs
Zinātkārs
Cieņpilns
Veikls

Aizrautīgs

Ambiciozs
Uzticīgs
Radošs
Paveic iecerēto darbu

Uz ko mēs tiecamies: Veiksmes faktori

Veiksmes faktori ir tie, kas padara mūs stiprus visā pasaulē, šajā konkurences laikā. Mums ar šiem faktoriem ir jāstrādā katru dienu. Klients - ir mūsu fokuss, arī potenciālie klienti. Mēs vēlamies būt inovāciju līderis, jo mums ir būtisks klienta ieguvums.

Mūsu vērtība ir ģimenes uzņēmums, jo esam neatkarīgi un varam pieņemt ilgtermiņa lēmumus, kas palīdz saglabāt mūsu atšķirīgo PERI identitāti. Mums jābūt pelnošai, uz izaugsmi tendētai un stabilai kompānijai, lai varam investēt mūsu nākotnes ilgtermiņa plānos. Tas nozīmē, ka mums kopā jādarbojas ekonomiski un efektīvi.

Mūsu pienākums ir piedāvāt augstāko kvalitāti, jo tas ir mūsu klientu pamats uzticībai. Tas attiecas gan uz mūsu produktiem, gan ikdienas darbu ar klientiem. Mūsu komandas gars ir atslēgas faktors - šodien un rīt.

Tuvu klientam

Kompetence problēmu risināšanā
Koncentrēšanās uz klientu
Starptautiska virzība
Vietēja klātbūtne

Inovāciju spēks

Mūsu klientu vajadzību izpratne
Profesionalitāte
Veiksmīgi produkti
Tendenču noteikšana

Ģimenes uzņēmums

Ilgtermiņa orientācija
Finansiāla stabilitāte
Neatkarība
Sirsnība

Augstākā kvalitāte

Izcili darbinieki
Komandas gars
Efektīvi procesi
Lieliski produkti